nedeľa 6. septembra 2015

before vacation.

1. Telový peeling/Home peeling
Ošetrenie peelingom je vlastne veľmi dôkladné čistenie pokožky. Použitie peelingu je veľmi prospešné, pretože sa tak z pokožky odstraňujú odumreté bunky , čím sa stáva jemnejšou, pružnejšou a môže lepšie dýchať.
Najlepší je domáci peeling :) Káva, hnedý cukor, kokosový olej a je to:)

Treatment peeling is actually very thorough cleaning of the skin. Using peeling is very beneficial because dead skin cells are removed from the skin. It make your face and body ofter, your skin will be flexible and your skin can breathe better.
The best is home peeling :) You can use coffee, brown sugar, coconut oil, and it is :)

https://fashionwhoo.blogspot.com/b/post-preview?token=O3H6o08BAAA.-0FWN4I8GwTiHLBOiFqYpA.q4l5q4x3r8OLCefm_fnmAA&postId=4453288358671845728&type=POST

2. Relax
Peeling spojte s relaxom vo vani
Pelling + oddych + holenie (čo si budeme navrávať, je to potrebné pred pobytom pri mori:D)

Peeling with relaxation in the hot tub
Pelling + relax(book) + shaving (it is necessary before your vacation, you know;) :D)

Postup ako urobiť takéto super gule do vane, nájdete tu:
DIY bath bomb here:
A kde ich kúpite:

3.  Šport, fitness
Áno, mali by ste športovať pravidelne, najmä pre svoje zdravie, ale ak nie ste ten typ, nájdite si čas mesiac, dva pred dovolenkou. Hýbte svojím telom minimálne 2x do týždňa. Behajte, plávajte, bicyklujte. Uvidíte, že budete spokojná a vaše telo sa vám poďakuje.

Yes, you know that you should do sports regularly, especially for your health, but if you're not this type of person, you just make some time bofore vacation to do some fitness. Let's move your body at least 2x a week. Running, swimming, cycling. You will see that you will be satisfied with your body and your body will thank you.
Zdroj: Patricia.h 
Cvičíme doma
My fitness at home
Zdroj: Patricia.h 
Beh v lese, po daždi. Úžasné vyčistenie hlavy :)
Running in the wood. Fresh air, smell of rain. What can be better?

Na toto nezabudnite. Každý ma čas na cvičenie. všetko ostatné sú výhovorky. Venčíte psa? Dajte si rýchlu chôdzu. Máte deti? Pozrite sa na toto :)

Remeber this quote. Everyone can make time to exercise. no excuses. Do you have a dog? You can take quick walking. Do you have children? Watch this :)


4. Jedze zdravo Eat clean
Ovocie, zelenina, smoothies. Aj to pridajte do svojho jedálnička. Urobite si detoxové vody - uhorková voda s citrónom, mätová s jahodami.

Fruit, vegetables and smoothies. You have to add these to your diet. You can do detox water with lemon, cucumber or mint with strawberries.


5. Spánok/Sleeping
Dobre sa vyspite. 
Áno, je to asi ťažké keď musíte myslieť na milión vecí, čo ste ešte nezbalili a nekúpili, ale skúste si poriadne vyčistiť hlavu pred spánkom. Napíšte si na papier všetko čo musíte urobiť a kedy to asi stihnete. Uvidíte, že na všetko sa nájde čas, keď si to pekne zorganizujete.

Yes, it's probably difficult when you have to think of a million things that you have not packed yet and not had bought, but try to clean your head before sleep. Write down on paper all you have to do and when you can do these things tommorow.. You will see that everything is about finding time for this and that. Everything will be organized.

 6. Manikúra, pedikúra. Vlasy. /Manicure, pedicure. Hair.
Starajte sa o seba :).  Pred umytím vlasov naneste kokosový olej na celú dĺžku vlasov a nechajte pôsobiť asi 60 minút. Zmyte a umyte si klasicky vlasy.

Take care of yourself :). Before washing hair, apply coconut oil on the entire length of the hair and leave it for about 60 minutes. Wash down and wash your hair classic way.


7.No a nezabudte doma kufor. Do not forget your suitcase(at home:D)
Vlastne čo vám treba? Plavky, tonu oblečenia a topánok, vrecia kozmetiky. Ešte niečo? :D ja sedím na kufri už 10 minút a ešte som ho nezavrela.

Actually, what do you need? Swimwear, ton of clothes and shoes, bags, cosmetics. Anything else? :D I'm sitting on a suitcase for 10 minutes and still I did not shut it.

 Ja. Práve teraz.
Me. Right now.


xoxo, Patricia

Have a nice day

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára