piatok 4. septembra 2015


Nechcem začať vetu Neznášam keď, ale fakt neznášam, keď unavená po práci sa snažím stihnúť autobus domov a ten, povedzme pán vodič (:D) mi zabuchne dvere pred nosom. To ma vie úplne dostať. Dostane ma tiež, keď tým autobusom ani nikam nedôjdem lebo sa po ceste zrazí s autom ako deň predtým. Dnes mi ešte aj z toho nestihnutia toho bolo napríklad smutno. Viem sú aj horšie problémy, nebojte sa, ja si to plne uvedomomujem, ale nedá sa písať iba o tom ako je všetko krásne, trblietavé a ružové. Tak teda, sedela som na zastávke ako kôpka nešťastia:D. Poznáte ten pocit, keď viete, že by vám cesta domov mohla trvať len 20 minút miesto 45tich. Ach. 

I don´t want to start the sentence I hate... but I  really hate it when I am so tired after work and I try to catch bus to home and the Mr. Driver close doors it in front of my face . I was so pissed off! I also really hate when the bus get into accident with the car like the day before. I was standing in the middle of traffic and was hoping that next bus came. Didn´t came. Today, I was so sad because of my delay. I was sitting at the bus stop as  piece of disaster. You will know that feeling when you know that your journey to home could only take 20 minutes instead of 45. Oh.
A vlastne sa ponáhľate domov do postele, lebo vstávate o 2:30. Boring evening. Náladu mi zlepšila vôňa parfumu na zápästí. V práci v jednom shope mali parfum Marc Jacobs (Daisy Eau so Fresh) v zľave, tak som si len v hlave prirátavala, odrátavala a vyratúvala ešte k tomu  zamestnateckú zľavu, ale výsledok bol negatívny:D pre mňa:D za 75ml to bola super cena, ale hrubý hlas v hlave mi hovoril - Urči si priority Paťa! :D wuaaaa!!! Aké priority teraz pred výplatou? Výhovorky. Nemám peniaze. :D

And actually I was hurry home to guess what? For bed, because I have to get up at 2:30. Boring evening. I had better mood because of the smell of perfume on my wrist. At work (in some shop) there was perfume Marc Jacobs (called Daisy Eau So Fresh ) at great discount(!), so I was trying calculate my money ( and manage it) but the result was negative : D for me : D for 75 ml , it was excellent price, but the gruff voice in my head telling me - Your priorities Patricia ! : D Wuaaaa !!! What? Priorities now before payout? Excuses. I have no money :D
Tak sa s tebou lúčim a možno sa vidíme neskôr. I hope I see you soon Daisy.

Doma som si pozrela britský Xfaktor. Je mi po určitom čase smiešno z toho, že sa pri niektorých vystúpeniach dokážem až rozplakať:D keď ja to tak tým ľudom prajem! Veľmi ma poteší, keď na ten moment možno niektorí z nich čakajú aj celý život a otvoria ústa a ich neuveriteľne krásny hlas zaplní celú halu. A sú šťastní a plačú. Kiež by som aj ja tak vedela spievať. Ale to neviem. Neviem ani len zopakovať melódiu:D. Som úplne hluchá.

At home I watched  British Xfactor. I think I am so fuuny - after some performances I literallyy cry :D Some of the singers are pretty great and when they open their mointh, It was so  amazing!
 I wish I knew also sing. But I do not know. I can not even just repeat the melody :D . I am completely deaf.


Moje držanie diéty pred dovolenkou sa neuskutočnilo. Po črevnej viróze som sa snažila dať dokopy (čiže som bola rada, že vôbec jem. Jem niečo tuhé a čo nechutí ako ponožky) a keď som teda vo dverách chladničky dnes večer uvidela jahodovú Milku, nemohla som odolať. Jeden kúsok. Prisahám.

What about my diet? I failed. After virus disease, I tried to get fit (and eat something) (Firts, I was glad that I can eat. I try to eat something solid that not taste as socks) and when I open the fringe door I saw strawberry Milka(chocolate), I could not resist. One piece. I swear.
Veď už od zajtra. Poctivo.
Tomorrow!

1. teším sa keď vonku bude chladnejšie a ja si nezabudnem kúpiť penu do kúpeľa. Napustiť si horúcu vaňu plnú soli a peny úplne zbožňujem. A ešte aj keď k tomu horí voňavá sviečka. "Happiness is taking a long,warm bath." - Someone who love take a bath. :D Haha, to sedí.
Na čo sa v najbližšej dobe tešíte vy? :)

1. I'm looking forward when out will be colder and I don´t forget to buy a bath foam/bath soap. I absolutely adore taking a hot bath . "Happiness is taking a long,warm bath." - says someone who love take a bath. 
Haha it is so true:D
What are you looking forward to in fall?
Look at this soaps!
http://www.bathandbodyworks.com/family/index.jsp?categoryId=4191863


No raz možno aj takto.
One day.

2. dnes som si uvedomila, že už teraz treba začať objednávať veci z Ebayu na Halloween. Teším sa na leták z Lidlu, kde budú halloweenske veci:D. Veď treba sa tešiť z maličkostí.
2. Today I realized that I need to start ordering things from eBay for Halloween. I look forward to a leaflet from Lidl(store), in which will be the Halloween stuff :D . After all, we all should be able to enjoy the simple things.
3. Milujem jesennú módu.
3. I love fall fashion. I love long scarfs, big sweather, cute skirts or dresses and so on.
Look at her. Isn´t she amazing?
I read every post of her blog and I look on every picture. My biggest inspiration.


Not me

4. A keď listy padajú zo stromov. A dlhé prechádzky po lese, keď je všetko farebné. A radosť, že keď prídete domov, natiahnete si veľké huňaté ponožky a urobíte si obľúbený čaj :)
4. And when the leaves fall from the trees. And long walks in the woods, when everything is colorful. And when I came home I looking forward to put great shaggy socks and make a cup of  my favourite tea :).5. Idem už spať, skoro ráno vstávam. Presne 2:25.
5. I'm going to bed , I get up early in the morning . Exactly 2:25 

Sorry for my not so good english:D

The key to happiness is gratitude. The key to unhappiness is comparison.


Good night, Paťa

1 komentár:

  1. Great article, Patricia! You´re lucky that you can take baths... My only option is to take a shower :D
    And I love autumn as well, in my opinion it is the most beautiful season of the year :)
    Lots of love to you:-*

    OdpovedaťOdstrániť