piatok 21. augusta 2015Neznášam ten pocit, keď pomaly prichádza koniec augusta, zhlboka nadýchnem a vo vzduchu je cítiť jeseň. Dni sa skracujú, skôr sa stmieva a ja pri odchode z domu viem, že mi tá letná sukňa či tielko nebudú na chladný večer stačiť. Schmatnem sako, sveter a vtedy si uvedomím, že sa leto pomaly končí. Nevravím, že je to definitívny koniec, vraj ešte bude pár letných dní, tak si ich nezabudnite užiť naplno :). Ešte aj moje telo vie, že už to nie je čo bývalo (ach kde sú tie časy, keď bolo 35°C)(viem to, lebo dnes ráno ráno som z balíčku vytiahla asi 100tú servítku). Dúfam, že je to len varovanie, že na holé nohy je už zima.I hate the feeling when slowly coming end of August and if you depply breathe you can the fall in the air. Days are shortened,and you know that short skirt and tank top is not enough. You grabbed a jacket or a sweater and then you realize that summer is nearly over. I'm not saying that it is the final end, apparently still going to be a few summer days, so be sure you enjoy it :). Even my body knows that it is not what it used to be (when it was 35°C). Even my body can feel it because this morning I used  about one hundred napkin(s). I think i may have a cold. I hope it's just warning, that you have to cover your legs when you are sitting out in the evening.
 Malý výlet na štrkoviská
Little trip
Testovanie novej kamery
Testing our new camerafor vacation:)

There is big blue sky waiting just behind the clouds.

Relax.
Využívame ešte posledné dni pred dovolenkou na kardio :D
Last days for cardio! :)

Ako si upliecť takýto vrkoč, nájdete v ďalšom článku :)
How to do beautiful braid - soon.
Last days for working out!
Pri nákupe nafukovacieho matracu v Tescu sme zistili, že prichádza už asi zimná sezóna, tak som si kúpila aspoň školské potreby :D.Čaká ma posledný rok štúdia, tak prečo si ho nevychnutnať :D

There was no sea air mattress in Tesco, apparently autumn is coming in Tesco too so I decided to bought some school supplies :D. It will be my last year in school, so why I can not enjoy it? :)

I love with Calzedonia swimwear :)

Enjoy the day, xoxo Patricia

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára