piatok 22. septembra 2017


Welcome autumn!
Aj keď nás jeseň privítala "milými" pár stupňami nad nulou a škaredým upršaným počasím, ja pevne verím, že toto depresívne obdobie prejde, a objaví sa konečne slnko, a my si tak užijeme príjemné jesenné prechádzky medzi padajúcmi listami alebo posedenia vonku pri horúcej čokoláde či varenom vínku :)

Toto obdobie znamenalo pre mňa vždy zmiešané pocity. Na jednej strane sa lúčime s letom, dlhými dňami, večerným posedením pri pivku, čo ma napĺňa nostalgiou, avšak na druhej strane, sme toho už tak presýtení, že zmena je celkom vítaná. Chladnejšie počasie ma núti sa tešiť na milé hrubé ponožky, sviečky, knihy, hrnčeky, deky a celý ten "hygge" style doma.
 
Welcome autumn!
Sadly autumn welcomes us with just a few degrees and rainy weather but I strongly believe, that this depressive weather is only temporary and the sun will apperared soon and we will enjoy lovely walks near falling colorful leaves or sittings outside with hot chocolate or hot wine wrapped in warm blankets.  

This time of the year brings to me mixed feelings. We are sadly saying goodbye to summer, long days, sunsets, sittings outside with beer...... but on the other side, we feel that we are oversaturated by hot days and change is welcomed. I am really looking forward to warm socks, candles, books, cute mugs, blankets and the whole "hygge" style at home.
Pripravila som si pre vás pár jesenných outfitov, ktorými sa môžete inšpirovať pri doplnení zaujímavých  kúskov do vášho šatníka.
I prepared for you a few autumn outfits, which can helps you buying autumns pieces to you wardrobe  and preparing fall outfits to work our free time.

                                                        


                                                       

                                             

                                                   


Kde kúpiť najlepšie svetre:
Where to buy best sweaters:
Zara
Stradivarius
Bershka
Mango
H&Mxoxo, Patrisa.h

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára